Free songs
Home / Novinky / Špičkové telefony a notebooky nemusejí být dostupné jen pro bohaté. Stačí vědět, jaké produkty zvolit

Špičkové telefony a notebooky nemusejí být dostupné jen pro bohaté. Stačí vědět, jaké produkty zvolit

Mnozí lidé dělají chybu v tom, že zbytečně utrácejí, případně se dokonce zadlužují, jen aby měli moderní telefony a notebooky. Nakupují je ve značkových obchodech, kde jsou často ceny dosti přemrštěné. Přitom si podobně výkonnou techniku mohou pořídit za výrazně méně peněz. Stačí totiž najít obchod, který se specializuje na repasované modely.

Repasované produkty nejsou totéž co bazarové zboží

Repasované počítače, notebooky a telefony řadu lidí odrazují. Nemají přitom ponětí, oč v jejich případě jde. Rozhodně se nejedná o klasické bazarové zboží. V bazarech totiž narazíte na přístroje, které sice fungují, ale nemusejí být v pořádku, takže se snadno během pár týdnů porouchají. V případě repasovaných modelů se sice rovněž jedná o použité zboží, ale před jejich posláním k prodeji jsou opravdu pečlivě zkontrolované tak, aby jejich stav prakticky odpovídal novým produktům. Na repasované notebooky a telefony se pak jejich noví majitelé mohou plně spolehnout.

Jaké značky repasovaných telefonů a notebooků jsou nejvíce oblíbené?

Takto se dají zakoupit skutečně špičkové přístroje. Namátkou se dá najít třeba repasovaný telefon Apple, za který byste ve zcela novém provedení v obchodě dali hromadu peněz. Repasovaný telefon však vyjde minimálně o desítky procent levněji, čímž se toto zboží stává dostupné téměř pro kohokoliv z vás. Nemusíte být zrovna bohatí, stačí mít pár tisíc korun navíc a můžete si zajistit výkonný telefon.

Podobně jsou na tom notebooky. Zvolíte-li si například výkonný repasovaný notebook DELL, vyjde vás i na méně než 5 tisíc korun. Za nový produkt byste přitom zaplatili 10 a více tisíc korun. A to je rozdíl, který už musí zaujmout každého.

Důležité je zmínit, že u kvalitních repasovaných telefonů a notebooků máte minimálně půlroční záruku, leckdy bývá i rok či dva. Jestliže se vám během této doby nebude zdát vše v pořádku, lze přístroje bez problémů a zdarma reklamovat. Máte tak záruku, že nekupujete „zajíce v pytli“.

Nahoru