Free songs
Home / Novinky / Reklamní výrobky od MarkSimon jsou zárukou kvalitní prezentace

Reklamní výrobky od MarkSimon jsou zárukou kvalitní prezentace

Otevíráte novou výrobní halu a rádi byste na její střechu nechali vyrobit kvalitní světelnou reklamu s logem Vaší firmy? Mnoholeté zkušenosti v této oblasti reklamy Vám může nabídnout společnost MarkSimon. Portfolium této firmy si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz.

Světelná reklama a její přednosti

Každá společnost ráda propaguje své výrobky či služby. Firem v posledních letech přibývá jako máku a možnost zaujmout by měla být co největší. Jen s kvalitní reklamou totiž můžete přilákat nové klienty a udržet si ty stávající. Podnikatelé se tak neomezují pouze na mediální reklamu, ale čím dál tím více upřednostňují také venkovní reklamu. Nejvíce viditelné jsou přitom billboardy, vitríny v obchodech i na zastávkách, panely, polepy dopravních prostředků a různé světelné boxy. Obrovskou výhodou outdoor neboli venkovní reklamy je schopnost působit nepřetržitě a přímo na zákazníka. Světelná reklama je dobře viditelná také v nočních hodinách a nepříznivém počasí. Výroba světelné reklamy a její použíití se současně neomezuje pouze na určitou věkovou kategorii, ale většinou je jejím cílem zaujmout co největší počet osob. Nezáleží přitom na tom, zda jsou to senioři, pracující, studenti nebo matky na rodičovské dovolené. Úspěch světelné reklamě zaručuje variabilnost, bohatost tvarů i efektivní 3D světelné nápisy.

Laserové řezání plastu a jeho použití

Společnost MarkSimon se však neomezuje pouze na výrobu světelné reklamy, nýbrž se snaží být úspěšná také při výrobě nejrozmanitějších předmětů z plexiskla. Díky pracovní metodě laserového řezání plastumůžete MarkSimon plexisklo různě řezat, ohýbat či jinak tvarovat. Pro prezentaci doporučuje MakrSimon nechat si vyrobit celoplexisklovou krabičku zvanou Sobranie.

Nahoru