Free songs
Home / Novinky / Lepší jistota při mytí aut

Lepší jistota při mytí aut

Otevíráte novou pobočku Vašeho pneuservisu a rádi byste nabídli klientům také kvalitní mytí aut? Modulární mycí boxy firmy BKF CarWash jsou správnou volbou, jak uspokojit poptávku zákazníků a přitom přilákat nové klienty.

Moderní díky bezkontaktní automyčce BKF CarWash

Bezkontaktní myčka byla navržena tak, aby odpovídala především potřebám řidičů v menších až středně velkých obcích. Vyplatí se tak být doplňkovou službou ve venkovských provozovnách, čerpacích stanic, stanic technické kontroly i již zmíněných pneuservisů. Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti, kdy přijedete například do pneuservisu za účelem výměny pneumatik, dolití oleje nebo opravy závady na Vašem voze a ve stejnou chvíli Vás napadne, že byste při této příležitosti mohli nechat odstranit z Vašeho vozu nejrůznější nečistoty. Do pneuservisu, který tuto službu poskytuje, se jistě vrátíte častěji, než kdybyste museli řešit tyto náležitosti ve dvou různých institucích. Buďte pokrokoví také Vy a nabídněte klientům také služby, po nichž je právě největší poptávka.

Bonusové programy automyčky BKF CarWash

Myčka aut značky BKF CarWash je nadčasová v tom, že kromě mycích služeb poskytují také celou řadu výhod, jak pro majitele myček, tak pro majitele osobních či firemních motorových vozidel. O mycích službách se dovíte více informací zde bkfcarwash.cz. Automyčky BKF CarWash podporují tak0 platbu kartou. Značné výhody mohou řidiči čerpat rovněž z BKF věrnostního programu. Třetím bonusovým programem je vzdálená správa automyček s dohledem přes internet. Vzdálená správa šetří čas, neboť umožňuje snížit návštěvy myček na minimum.

Nahoru