Free songs
Home / Novinky / Adrenalinová jízda ve Ferrari Vám zkrátí čekání na jaro

Adrenalinová jízda ve Ferrari Vám zkrátí čekání na jaro

Jen stěží si dovedete představit Váš volný čas bez adrenalinu prožitého při řízení silných vozů? Letošní poněkud podivná zima si doslova říká o naplánování si jarních volnočasových aktivit. Bohatou inspiraci Vám k tomu může poskytnout Firma na zážitky.

Začněte jaro vyhlížet s jízdou na Ferrari

Jízda ve Ferrari poskytuje skvělou příležitost k tomu, jak zahnat nudu a přitom zažít něco nevšedního, co se Vám vryje na dlouhá léta do paměti. V automobilu italské značky Ferrari 488 Spider budete doslova hltat každou zatáčku. Vůz je vybaven osmiválci a plně vybavenou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni. Ferrari 488 Spider se Vám bude líbit také po jeho desénové stránce. Navíc automobil Ferrari 488 Spider je totožný s modelem 488 GTB. Zadní kola zvládnou roztočit osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru. Toto jedinečně výkonné Ferrari umí zrychlit z rychlosti nula až na rychlost sto kilometrů za hodinu za rovné tři sekundy.

Zvažte také projížďku Hummerem nebo bojovým tankem

V portfoliu zábavního portálu Firmy na zážitky však nenajdete pouze poukázku na jízdu ve Ferrari. Velmi populární jsou u řidičů také další projížďky. S jízdou Hummerem na vlastní kůži zjistíte, jaké to je prohánět se v terénním vozidle. Další možností je projížďka v bojovém tanku. Při této projížďce budete moci zavzpomínat na léta prožitá na vojenské povinné službě. Voucher můžete koupit již nyní zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bojovem-tanku. Divoká jízda Hummerem 2 v 1 Vás zve k deseti minutovému řízení Hummeru H2 a deseti minutové adrenalinové projížďce na korbě Hummerem H1. Jako bonus získáte jednu rodinnou vstupenku do Středověké Tvrze.

Nahoru