Free songs
Home / Půjčky / Pomoc pro ty, kteří se nevzdávají
Pomoc pro ty, kteří se nevzdávají

Pomoc pro ty, kteří se nevzdávají

Rozjet znovu podnikání, pokud se nám na první pokus nějak nezadařilo, může být docela problém. Zejména, pokud to náš rozpočet poznamenalo více, nežli je zdrávo. Také to u vás dopadlo tak, že máte teď záznam v některém registru? Tím strašákem všech podnikatelů je především SOLUS. Jedná se o Sdružení na ochranu leasingu a úvěrů spotřebitelům. Ačkoliv název zní docela pozitivně, pro ty, kteří se v jeho útrobách ocitli, to až tak povzbudivé není.

Další překážkou v možnosti poskytnutí možnosti spotřebitelského úvěru je příliš nízké daňové přiznání. Pro vás a vzkříšení vašeho podnikání je jen jedna cesta. Tou je získání hypotéky bez dokládání příjmů. Tento nebankovní produkt je určen pouze pro podnikatelské účely. Jsou tu totiž nastavena docela jiná pravidla.

Rozhodně však není pravdou, že by poskytovatele nezajímalo, jestli bude jeho klient mít možnost svou pohledávku uhradit.

Jen je více tolerantní nežli banka.

Má také pochopení pro to, že se mohou v životě přihodit různé nepříjemnosti, které na sebe začnou nabalovat další potíže jako sněhová koule. Po čase už si člověk připadá jako pod lavinou a neví, jak z toho ven. Zůstaňte v klidu a vyřiďte si hypotéku bez dokládání příjmů. S její pomocí se zbavíte všech nepříjemných záležitostí, které na vás leží.

Už žádná exekuce, žádné nevýhodné půjčky.

Začněte znovu a uvidíte, že se opět postavíte na nohy. A jestli se vám to podaří dříve, nežli budete muset svůj závazek vyrovnat, tak se ničeho neobávejte a svého dluhu se zbavte. Nikdo po vás nebude chtít žádné poplatky za předčasné splacení. S hypotékou bez dokládání příjmů se prostě život stane jednodušším. A stejně jednoduše si můžete celou věc vyřídit. On-line žádost spolu s fotografiemi vaší nemovitosti zašlete na tu správnou adresu a už začněte plánovat svou budoucnost. Peníze tu budou opravdu co nevidět.

 

Nahoru