Free songs
Home / Půjčky / Hypotéka bez dokládání příjmů
Hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů

Chcete vlastní bydlení nebo realizovat jeho rekonstrukci? Máte i jiné sny a plány, ke kterým potřebujete hromadu peněz? Když chybí úspory, tak další cestou, jak přijít legálně k penězům, je formou úvěru nebo hypotéky.

Cesta je to jednoduchá, ale než dorazíte do cíle, musíte splnit ještě další podmínky. Nejčastějším požadavkem bývá doložení příjmů, a to ještě v určité minimální výši nebo musíte mít čistý registr dlužníků. V tomto bodě se mnoha klientům sny rozplynou, protože buď nesplňují výši příjmů, nemůžou je doložit nebo mají záznamy v registrech dlužníků.

Naštěstí není ještě všechno ztracené, protože na trhu je i hypotéka bez dokládání příjmů. Můžete se s ní setkat jak u bankovních, tak i nebankovních společností. Spíše však u těch nebankovních jsou podmínky jednodušší a vyřízení rychlejší.

Svoji žádost můžete poslat třeba i online a dál komunikovat telefonicky. Díky minimálnímu množství lustrování a papírových dokumentů můžete mít odpověď o schválení či zamítnutí již do druhého dne. Jedinou podmínkou, přes kterou vlak nejede, je ve všech případech hypoték zástava nemovitosti.

Tento požadavek má i americká hypotéka nebankovní či bankovní. Bez zástavy nemovitosti tento produkt získat nelze. Aby to však klienti měli i v tomto směru jednodušší, tak pokud nemáte vlastní nemovitost, můžete jako zástavu použít i nemovitost třetí osoby či dokonce družstevní byt. Vždy záleží na tom, jakou výši hypotéku žádáte a kolik vám je daná společnost ochotna půjčit.

Maximální možná výše je ovlivněna tržní hodnotou zastavované nemovitosti a obvykle je možné si půjčit 50 až 80%, ale jsou i nabídky slibující 95 až 100%. Vždy záleží na individuální nabídce konkrétní společnosti a vy si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Splátky si můžete rozložit i na 30 let a není vyloučena ani možnost předčasného splacení.

Nahoru