Free songs
Home / Půjčky / Americká nebankovní hypotéka vám přijde vhod
Americká nebankovní hypotéka vám přijde vhod

Americká nebankovní hypotéka vám přijde vhod

Odmítla vám dát vaše banka půjčku? Nevadí. Zajděte si přesně pro takovou, jakou potřebujete do nebankovní společnosti!

A můžete se spolehnout na to, že s ní budete spokojeni. Tím spíše, pokud si vyřídíte nebankovní americkou hypotéku. Jedná se o nejoblíbenější formu půjčky na finančním trhu. Vlastně to však není žádným překvapením. S americkou hypotékou můžete pohodlně dosáhnout na všechno, co chcete a ani se nemusíte trápit dokládáním toho, co jste si za ni koupili. Zkrátka, tuto hypotéku můžete použít naprosto na cokoli a nikoho to nebude zajímat. Americká hypotéka je totiž bezúčelová. A to je důvodem, proč je její úroková míra o drobek vyšší než u ostatních typů půjček, ovšem když se zamyslíte nad tím, jaké velké výhody vám tento typ půjčky umožňuje, tak zjistíte, že se to vlastně vyplatí.

S americkou hypotékou tedy můžete splatit své staré závazky, vyrazit na pohádkovou dovolenou někam do tropického ráje, můžete si za ni pořídit třeba nablýskanou motorku anebo stejně oslnivou kuchyňskou linku anebo něco úplně jiného. A to jediné, co potřebujete k tomu, abyste ji získali, je nějaká nemovitost. Hodnota této nemovitosti bude měřítkem toho, kolik peněz si na americkou hypotéku budete moci půjčit. Ten výpočet je snadný a ani k němu nebudete potřebovat žádnou kalkulačku americké hypotéky. Zkrátka, získat můžete až sedmdesát procent odhadní ceny vaší nemovitosti, takže je jasné, že pokud se za svou půjčku zaručíte rodinnou vilou, bude konečná suma vyšší než v případě malé garáže. Nicméně většina lidí si příliš nevybírá. Každý je rád, pokud má po ruce nějakou rozumnou záruku, kterou k tomuto účelu může využít, tím spíše, že je možná i hypotéka na družstevní byt anebo ručení druhou osobou, které vám rovněž může vytrhnout trn z paty ve složité životní situaci.

Jasné tedy je, že na americkou hypotéku dosáhne snad každý, kdo po ní zatouží. Tedy alespoň v případě nebankovní hypotéky, kdy vám nebankovní společnost vyjde ochotně vstříc, a ještě získáte úrok velice podobný tomu v klasické bance.

Nahoru