Free songs
Home / Novinky / Jak prodat ojetinu?

Jak prodat ojetinu?

Chcete opravdu dobře prodat své ojeté vozidlo? Poradíme vám, jak na to!

Automobil je v podstatě spotřební zboží. Málokdo si ho pořizuje na doživotí. Nehledě na to, že málokterý model by i při té nejlepší péči tak dlouho vydržel. Jednou zkrátka nastane okamžik, kdy se budeme chtít posunout dál. Staré vozidlo prodat a nahradit ho novým.

Chcete prodávat rychle, nebo dlouho?

Automobil stejně jako třeba dům můžete prodávat rychle a dlouho. Na samotném prodeji můžete vydělat i prodělat, záleží na tom, jakou formu prodeje zvolíte. S menším výdělkem počítejte pokud automobil nabídnete autobazaru, jemuž připadne nemalá částka z prodeje. Za to se ale o nic nebudete muset starat. Na větší výdělek si můžete brousit zuby, pokud vozidlo prodáte jako soukromá osoba, tedy bez asistence autobazaru prostřednictvím inzerátu na některém z portálů zaměřených na prodej vozidla. Vozidlo budete muset nafotit a sepsat inzerát, který by měl obsahovat veškeré informace. Především si ale budete muset najít čas na případné zájemce, kterým vozidlo budete muset představit. Na všechny si najít čas a trpělivě zodpovídat veškeré jejich otázky. To může být velmi časově náročné.

Výkup za hotové

Pokud s prodejem spěcháte, nebo nemáte dostatek času se jím zabývat, zvolte výkup auta za hotové. Jeho výhodou je, že za svoje vozidlo dostanete peníze okamžitě, mnohdy přímo na ruku. Například společnost Zahotové od vás za těchto podmínek vykoupí vůz osobní, firemní i užitkový. Včetně autovraku – její specializací je totiž i likvidace vozidel. Jak to probíhá? Jednoduše. Společnost oslovíte, ať již emailem, či telefonicky, a vůz jí nabídnete. Sdělíte model a stáří vozidla, popřípadě pošlete jeho fotografii. Autovrak dokonce nebudete muset nikam dopravovat. Pracovníci firmy si pro něj sami přijedou. A ještě před tím s vámi domluví výkupní cenu. K tomu vyřídí veškerou dokumentaci a domluvenou sumu vám zaplatí přímo na ruku. Chcete-li tedy prodat opravdu rychle, jste na správné adrese. Podrobný postup likvidace vozidel najdete na odkazu https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/.

Nahoru