Free songs
Home / Zajímavé tipy / Kontejnerová doprava vyřeší problém se stavebním materiálem i se sutí
Kontejnerová doprava vyřeší problém se stavebním materiálem i se sutí

Kontejnerová doprava vyřeší problém se stavebním materiálem i se sutí

Známé nerudovské dilema „kam s ním“ rozhodně nemusí řešit stálí obyvatelé, majitelé rekreačních objektů či malé firmy v okolí Vyškova a Prostějova. Pokud potřebují vyklidit nějaké prostory, odvézt stavební suť či jiné nepotřebné věci, případně dovézt stavební materiál, to vše si mohou objednat u firmy Cetkovský.

Jedná se o společnost zabývající se kontejnerovou dopravou, odvozem suti, ale například i přepravou autovraků, stavebních strojů a dalších nákladů.

Výhodnost služeb

Firma Cetkovský disponuje nejrůznějšími typy kontejnerů, kterými provádí přepravu nebo odvoz suti, a které také pronajímá. Zájemce o kontejnerovou dopravu si může objednat přistavení kontejneru do místa svého bydliště, případně sídla firmy či chalupář na místo svého objektu. Pokud zvládne naložit kontejner stavební sutí či jiným odpadem za dva dny, ušetří peníze, neboť v takovém případě bude mít pronájem kontejneru a jeho odvoz zadarmo.

Výhodou je rovněž velký výběr typů kontejnerů, neboť firma disponuje kontejnery velkoobjemovými, valníkovými, uzamykatelnými či oplachtovanými. Kontejnery s plachtou jsou výhodné pro odvoz sutě či jiného nepotřebného stavebního materiálu, který tak při převozu nepráší, nepadá a neznečišťuje okolí vozovek.

Pokud nechcete, nebo nemáte dost sil například vyklízet starý dům, dvůr, sklep a jiné prostory sami, můžete si k tomu rovněž objednat firmu Cetkovský. Dané prostory vám její pracovníci dokonale vyklidí a veškerý odpad včetně nebezpečného materiálu odvoze k ekologické likvidaci. Firma neprovádí pouze odvoz sutě Prostějov, ale problémem pro ni není ani přeprava nebezpečného odpadu v režimu ADR.

Dovoz stavebního materiálu

Kontejnerová doprava Vyškov neznamená pouze odvoz sutě a nejrůznějšího odpadového materiálu, ale také dovoz. Velkou výhodou pro stavebníky ve Vyškové, Prostějově a na dalších místech tohoto regionu, je dovoz stavebního materiálu. Pokud potřebujete dopravit na staveniště písek, štěrk, stavební hmoty, dřevo či jiný materiál, nebo dokonce míchaný beton, stačí si tuto službu objednat u firmy Cetkovský. Ta zhotovuje i základové desky domů, nebo pronajímá stavební buňky, kterou si můžete nechat přivézt na staveniště a pronajmou si ji třeba na celou dobu výstavby.

Nahoru