Free songs
Home / Novinky / Uspořádejte konferenci ve velkém stylu. Víme, kde se vám to povede!
Uspořádejte konferenci ve velkém stylu. Víme, kde se vám to povede!

Uspořádejte konferenci ve velkém stylu. Víme, kde se vám to povede!

Zorganizovat konferenci tak, aby byla ve všech ohledech úspěšná, není vůbec snadné. Jedním z hlavních kritérií je místo konání. Mělo by se jednat o dostatečně reprezentativní a příjemné prostory, ve kterých se hosté budou po celou dobu cítit dobře.

Neméně důležitá je i lokalita – jako ideální adresa se jeví Praha, která je z dopravního hlediska nejdostupnější. Ale ani fakt, že se se místo konání nachází v hlavním městě, automaticky nezaručuje požadovanou úroveň, a proto musíte vybírat obezřetně. V případě čtyřhvězdičkového hotelu Belvedere však vedle rozhodně nešlápnete.

Hotel Belvedere byl postaven v roce 1922 ve funkcionalistickém stylu. O 13 let později dostal funkcionalistickou podobu, která stavbě zůstala dodnes. Momentálně jde o jedno z nejvyhledávanějších míst pro pořádání konference v Praze. Disponuje velkým konferenčním sálem a několika menšími salonky.

Celková kapacita konferenčních prostorů v hotelu Belvedere činí více než 400 osob, což z něj dělá místo jako stvořené pro konání větších akcí. V objektu se nachází čtyři různě velké konferenční sály a místnosti, které si lze v případě zájmu rezervovat včetně kompletního technického vybavení – ozvučení, dataprojektorů, flipchartů, tlumočnických kabin atd. Samozřejmostí je také připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Největší konferenční sál pojme najednou až 300 osob. Nachází se v něm pódium, taneční parket, dva bary a šatna. Vstupuje se do něj bočním vchodem přímo z ulice.

Ve výčtu komplexních služeb nechybí ani catering. Personál hotelu pro vás zajistí perfektní coffee break, oběd nebo večeři formou rautu či servírovaného menu. Podrobnosti a fotogalerii najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Nahoru