Free songs
Home / Bydlení / Poradíme si i s kotlíkovými dotacemi. Získejte slevu až 85% na nový kotel. Pomůžeme vám!

Poradíme si i s kotlíkovými dotacemi. Získejte slevu až 85% na nový kotel. Pomůžeme vám!

Potřebujete si pořídit nový kotel do novostavby či staršího domu? Energetická kancelář (více info zde) má připraven tým specialistů, kteří vám pomohou a ještě vám poskytnou velkou slevu.

Sepsat žádost o dotaci není nic jednoduchého. Pokud si nejste jisti, jak na to, kontaktujte Energetickou kancelář. Zkušený obchodník s vámi projde jednotlivé kroky žádosti o dotaci a rovněž s vámi projde veškeré body smlouvy na pořízení kotle na tuhá paliva.  Pak je žádost zaslána na kraj, kde je schválena nebo zamítnuta.

V případě, že je vaše žádost schválena, kraj vám pošle danou částku na váš účet a vy ji následně přepošlete na účet dodavateli. V případě, že vaši žádost kraj zamítne, není důvod k obavám či zoufalství. Poté, co si pořídíte nový kotel, pracovník požádá o proplacení částky zpětně v dalším kole dotací.

Jaká je výše dotace? Může činit až 85% z ceny kotle. Výše slevy závisí na kraji, ve kterém žijete. Konkrétní informaci naleznete na stránkách vašeho kraje. Oficiální web obsahuje informace o výši dotace  i datu další výzvy.

Energetická kancelář poskytuje také služby jako zajištění dodávky tuhých paliv (briket, černého a hnědého uhlí, pelet) za nejnižší možnou cenu na trhu. Podrobné informace naleznete na www.ek.cz.

 

 

Nahoru