Free songs
Home / Zajímavé tipy / Půjčovna minibusů ušetří náklady na cestování
Půjčovna minibusů ušetří náklady na cestování

Půjčovna minibusů ušetří náklady na cestování

Malým firmám se dnes nevyplatí pořizovat si vlastní užitkové vozidlo, jelikož si je mohou půjčit na velice výhodných podmínek. To ovšem platí i pro fyzické osoby, tedy běžné motoristy, kteří potřebují užitkový vůz nebo minibus jen sporadicky.

Hlavní výhodou pro každého zákazníka půjčovny minibusů je, že se nemusí zabývat starostmi o údržbu vozidlo, sledování termínů servisu či placení pojistného a dalších nákladů spojených s provozem vozidla. Půjčovna minibusů nabízí minibusy i vícečlenným rodinám, pro které je to ideální možnost k výjezdu na dovolenou k moři nebo za zimními radovánkami na horách. Další výhodou jsou ceny, které jsou v porovnání s konkurencí v Praze na úrovni přijatelné pro každého zájemce. Počet kilometrů, které zákazník s vozidlem ujede, není nijak omezen.

Kdo a kde vozidla půjčuje

Užitková vozidla a minibusy pronajímá půjčovna užitkových vozů Fibo Trading, kterou najdete v Praze-Lahovicích. Kancelář společnosti je přímo v areálu Lahovický dvůr, hned u vjezdu po jeho levé straně. Společnost zde má vlastní servisní zázemí a disponuje širokým vozovým parkem. Všechna vozidla jsou udržována ve výborném technickém stavu a každý zájemce si může vybrat z bohaté nabídky užitkových vozidel a minibusů převážně osvědčených a známých značek. Pronájem minibusu či užitkového vozidla je podmíněn vlastnictvím řidičského oprávnění skupiny B, které k řízení těchto kategorií vozidel postačuje jak na našem území, tak i v zahraničí. Pokud nemáte s řízením minibusu žádné zkušenosti, nemusíte se ničeho obávat, neboť technik vám vše vysvětlí, seznámí vás s vybavením vozidla a na místě si můžete vybraný vůz vyzkoušet.

Co obdržíte

Při předávání minibusu obdržíte kromě podrobných instrukcí také potřebné dokumenty. Jedná se o technický průkaz, doklad o zaplacení povinného ručení, údaje o elektronickém sledovacím systému, a dálniční známku. Pokud budete mít zájem o některé doplňky a pomůcky nezbytné k přepravě materiálu a jeho upevnění, případně dětské autosedačky či nosiče lyží apd., není problém s jejich zapůjčením. Pronájem minibusu je ideální službou pro firmy, které potřebují přepravit své zaměstnance, nebo pro rodiny s více dětmi na víkendový výlet či dovolenou.

Nahoru